Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespitinde profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin yanı sıra, firmamız yılların verdiği tecrübe ile farkını ortaya koymaya devam etmektedir.

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

FATİH *****

15 Şubat 2018

dairem Su Kaçağı Tespiti için daha önce çağırmış olduğum en güvenilir firma olana protek mühendisliği çağırdım

img

Sorumlu Görüşü

DİNÇER TANRIVERDİ

15 Şubat 2018

Daire 14 de yapılan çalışmada dairenin temiz su tesisatında kaçak görülmedi fakat dairenin atıp suyu makamlara ile bakıldığında lavabo gideri gırtlak hortum ile bağlanmış ve çatlak Ayrıca duş ve yer Süzgeç hatlarında iyi misiniz olup diğer süzgecinin kenarları açık olur banyo lavabo gideri yatay hat çatala kadar balçıkla dolu olur hattın yenilenmesi gerekiyor hatların değişimi ve kırılan kalebodurları yapımı işçiliği için teklif verildi.

img

Müşterinin Bildirdiği Arıza

HÜSEYİN *****

19 Mart 2018

Dairemde duvarlarda küf oluyor tesisatlarımda kaçak olablirmi?

img

Sorumlu Görüşü

CEMİL DEMİRKAYA

19 Mart 2018

D:4 te yapılan teknik inceleme sonucunda su tesisatları 6 bar şebeke basıncında test yapıldı . Sıcak ve soğuk sular sağlamdır. Arıza banyoda yer süzgeci etrafında tamamen su alıyor. Su izolasyonu yapılması gerekiyor. Duş gideri ve banyo gideri tamir yapılması gerekiyor. Banyo yer süzgeç etrafı özellikle dikkat edilsin. Bina arkası su izolasyonu yapılması gerekiyor. Binadaki küflerin sebebi bunlardır.